Новини

Новини

Висока кваліфікація та відповідальність

Підписання Мінекономіки України та ВОІВ Меморандуму про взаєморозуміння та Програми співробітництва на 2020-2021 рік

У рамках 59-ї серії засідань Асамблей держав-членів ВОІВ у Женеві було організовано зустріч Тараса Качки, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, і Френсіса Гаррі, Генерального директора ВОІВ. Ключовим питанням обговорення стала необхідність подальшого розвитку системи правової охорони ІВ в Україні з урахуванням сучасних глобальних практик. Зокрема, планується створення Національного центру інтелектуальної власності, а також розробка мережі Центрів підтримки технологій та інновацій. В результаті переговорів Мінекономіки та ВОІВ підписали Меморандум про взаєморозуміння, а також Програму співробітництва на 2020-2021 рік.

03.10.2019

Йдемо в ногу з правом ЄС: апґрейд правової охорони географічних зазначень в Україні

Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень». Згідно з Законом дані нові визначення деяким термінам, відкориговані умови надання або підстави для відмови у наданні правової охорони географічним зазначенням тощо.

23.09.2019

Марина Вулих включена до 10-го видання «Best Lawyers»

Марина Вулих, патентний повірений «ВУЛИХ і ВУЛИХ», була вибрана для включення до 10-го видання «The Best Lawyers in Ukraine». Ця інформація була опублікована і тепер доступна на сайті www.bestlawyers.com.

24.05.2019

На крок ближче до стандартів ЄС: законопроект №1230 щодо захисту прав ІВ на митному кордоні України

Схвалений Верховною Радою у першому читанні, законопроект №1230  має на меті покращити рівень запобігання і протидії переміщенню товарів, що порушують права ІВ, через митний кордон України. Він передбачає внесення деяких змін до Митного кодексу України, наприклад, розширення переліку об’єктів права ІВ, розширення випадків застосування заходів, пов’язаних із призупиненням митного оформлення товарів, що підозрюються у порушенні права ІВ.

24.09.2019

Прийняття нових стандартів ВОІВ ST.3, ST.26, ST.27, ST.37 та ST.60

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) опублікувала звіт сьомої сесії Комітету зі стандартів ВОІВ. Сесія Комітету проходила з 1 по 5 липня 2019 року в м. Женева, Швейцарія.
За результатами обговорень були прийняті нові редакції таких стандартів ВОІВ ST.3, ST.26, ST.27, ST.37 та ST.60. Ознайомитись зі звітом можна за посиланням.

09.09.2019

Збільшення офіційних зборів за реєстрацію прав ІВ в Україні

Відповідно до Постанови № 496, підписаної і опублікованої Кабінетом міністрів України 12 червня 2019 року, офіційні збори значно збільшуються з 19 липня 2019 року. Збільшення стосується всіх об’єктів ІВ і всіх етапів їх розгляду та реєстрації – від подання заявок до підтримки патентів в силі і продовження дії свідоцтв на знаки для товарів та послуг.

19.07.2019