Митний реестр

Митний реестр

Висока кваліфікація та відповідальність

Внесення об’єктів ІВ до Митного реєстру України 

Якщо у власника об’єкта інтелектуальної власності або іншої особи, що має відповідні повноваження, є причини говорити про фактичне або можливе порушення його прав при перетині його товарами митного кордону, виникає необхідність внесення об’єкта інтелектуальної власності до Митного реєстру України.

Документи, які повинен надати клієнт:

  1. Дані про охоронний документ, що підтверджує реєстрацію в Україні права інтелектуальної власності.
  2. Зразки об’єкта інтелектуальної власності або їхнє фотографічне зображення.
  3. Відомості про об’єкт інтелектуальної власності, які дають можливість описати та ідентифікувати його. 
  4. Інформація про країни, виробників, способи транспортування контрафактних товарів у разі її наявності. 
  5. Довіреність за  формою, що надається Патентним Повіреним. 
  6. В окремих випадках може виникнути необхідність у додаткових документах.

Згідно з існуючим законодавством об’єкт може знаходитися в Митному реєстрі протягом 6 місяців або 1 року в залежності від бажання власника об’єкта. Продовження цього терміну можливе, але обмежене терміном дії прав на об’єкт.

Якщо має місце порушення прав інтелектуальної власності щодо об’єктів, внесених до Митного реєстру, митне оформлення таких товарів призупиняється на період до 10 днів. Після повідомлення обох сторін митними представниками власник об’єкта, внесеного до Митного реєстру, повідомляє в митну службу про відсутність претензій або вживає заходів щодо захисту своїх прав. Якщо порушення прав не встановлено, власник об’єкта зобов’язаний відшкодувати митній службі витрати, пов’язані зі зберіганням товарів, і збитки, які поніс власник товару.

Якщо у Вас виникне необхідність внесення об’єкта ІВ до Митного реєстру України, наші фахівці дадуть грамотні і доступні відповіді на всі Ваші запитання і нададуть всі необхідні послуги. Ми чекаємо на Вас!