Доменні імена: .UA та інші

Доменні імена: .UA та інші

Висока кваліфікація та відповідальність

Відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» доменне ім’я використовується для адресації комп’ютерів і ресурсів в Інтернеті.

Патентна агенція «ВУЛИХ і ВУЛИХ» допоможе Вам у реєстрації доменного імені в доменах .ua, .com, .net, .biz та інших.

При виборі доменного імені ми радимо керуватися наступними критеріями:

  1. доменне ім’я має бути компактним і легко запам’ятовуватися;
  2. доменне ім’я має містити назву компанії або бренду;
  3. доменна зона повинна бути обрана з урахуванням місця розташування цільової аудиторії сайту або спрямованості сайту (наприклад, .tv для сайтів, присвячених телебаченню).
  4. краще відразу підготувати кілька варіантів доменних імен, оскільки існує ймовірність того, що обраний Вами домен вже зареєстрований.

Слід враховувати, що система доменних імен має ієрархічну структуру. Наприклад, адреса сайту патентної агенції «ВУЛИХ і ВУЛИХ» складається з наступних доменів:

  1. com – домен першого (верхнього) рівня;
  2. vulikh – домен другого рівня, який у цьому випадку є доменним ім’ям;
  3. www – домен третього рівня.

При реєстрації доменного імені Заявник має право обрати будь-який зручний для нього рівень, але правила реєстрації можуть відрізнятися в залежності від конкретного домену.

Так, згідно з правилами, що існують щодо доменів UA, доменне ім’я другого рівня, подане на реєстрацію, має відповідати зареєстрованому в Україні знаку для товарів і послуг або його словесній частині, який належить Заявнику або на використання якого у Заявника є право.

Наші фахівці допоможуть Вам зорієнтуватися в нюансах реєстрації доменного імені, дадуть грамотні і доступні відповіді на всі Ваші запитання і нададуть всі необхідні послуги. Ми чекаємо на Вас!