Винаходи: За кордоном

Винаходи: За кордоном

Висока кваліфікація та відповідальність

Патентування винаходів за кордоном

Український патент на винахід діє тільки на території України. 

Для отримання правової охорони винаходів за кордоном необхідно отримати патенти, що діють в тих країнах, де потрібна ця  охорона.

Патентування винаходів за кордоном можна здійснювати  наступним чином:

  1. За національною процедурою згідно з Паризькою конвенцією.
  2. За процедурою регіонального патентування. Зокрема, отримання патентів в Європейському патентному відомстві, Євразійському патентному відомстві, Африканській регіональній організації промислової власності, Африканській організації інтелектуальної власності тощо.
  3. За PCT-процедурою згідно з Договором про патентну кооперацію. Детальніше про цю процедуру можна прочитати за посиланням.

При патентуванні винаходу за національною процедурою у Заявника після подання Заявки на винахід в Україні є 12 місяців для вибору країн, що його цікавлять, і подання в кожній з них Заявки на отримання патенту.

Потрібно чітко дотримуватися зазначеного строку, оскільки після його закінчення Ваш винахід втратить світову новизну, і на етапі експертизи Вам буде протиставлена Ваша ж пріоритетна Заявка.

В цілому процедура патентування винаходу в зарубіжному національному патентному відомстві виглядає наступним чином.

Отримання патенту на винахід за кордоном за національною процедурою

При проведенні кваліфікаційної експертизи, зокрема, перевіряється відповідність винаходу критеріям новизни, винахідницького рівня та промислової придатності. У разі успішного завершення кваліфікаційної експертизи і відсутності будь-яких заперечень з боку третіх осіб національне патентне відомство приймає рішення про видачу патенту.

Строк  дії патенту в більшості країн становить 20 років.

Дія патенту підтримується шляхом сплати  річних зборів.

Наші фахівці нададуть грамотні і доступні відповіді на всі Ваші запитання, та всі необхідні послуги для міжнародного патентування Ваших винаходів.  Ми чекаємо на Вас!