Корисні моделі: Процедура PCT

Корисні моделі: Процедура PCT

Висока кваліфікація та відповідальність

Патентування корисних моделей за процедурою PCT

Зі списком країн, в яких здійснюється охорона корисної моделі, можна познайомитися за наступним посиланням.

Договір про патентну кооперацію (РСТ) дозволяє подати Заявку на отримання патенту в усіх країнах, які надають охорону корисним моделям. 

У разі подання Заявником РСТ-заявки строк переходу на національну/регіональну фазу становить 30–31 місяць. Це розширює можливості Заявника для вибору країн, в яких він хоче отримати патент і ввести подану РСТ-заявку в національну або регіональну фазу з пріоритетом Заявки, поданої в Україні.

 Введення в національну/регіональну фазу означає, що в обраній країні/регіоні Заявка проходить експертизу, у разі успішного завершення якої видається національний/регіональний патент.

Перевагою подання міжнародної Заявки за  Договором про патентну кооперацію є і те, що Заявник отримує Звіт про міжнародний пошук, який дозволяє точніше оцінити патентоздатність заявленої корисної моделі і ймовірність отримання патенту.

Отримання патенту на корисну модель за процедурою РСТ

Строк дії патенту на корисну модель в більшості країн – 10 років.

Дія патенту  підтримується шляхом сплати річних зборів.

Якщо Вас цікавить патентування корисної моделі за кордоном – звертайтеся! Наші фахівці дадуть грамотні і доступні відповіді на всі Ваші запитання, нададуть всі необхідні послуги для міжнародного патентування корисної моделі. Ми чекаємо на Вас!