Зустрічайте WIPO PROOF, абсолютно новий онлайн-сервіс для бізнесу

Зустрічайте WIPO PROOF, абсолютно новий онлайн-сервіс для бізнесу

27 травня 2020 р. ВОІВ представила WIPO PROOF, нового члена своєї системи послуг ІВ, який надає користувачам можливість отримання доказів, що виключають несанкціонований доступ і стосуються існування цифрового файлу в певний момент часу.

В епоху цифрового суспільства велика кількість файлів даних поширюється різними каналами, в результаті чого такі файли піддаються ризику неправомірного використання та незаконного привласнення. WIPO PROOF може допомогти Вам у мінімізації таких ризиків, надавши відбиток Вашого цифрового файлу з позначкою дати і часу, таким чином беручи на себе роль своєрідного цифрового нотаріуса.

Щоб отримати відбиток, користувач повинен відвідати веб-сайт WIPO PROOF і замовити токен WIPO PROOF для обраного цифрового файлу. Роздрібна вартість токена становить від 20 швейцарських франків, проте надається можливість оптового придбання – від 190 швейцарських франків за комплект з 10 токенів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ваш файл залишається конфіденційним, оскільки ВОІВ не зчитує вміст Вашого файлу і не зберігає його копію. Користувач отримує токен, а інша його копія зберігається на серверах ВОІВ.

Слід зазначити, що незалежно від того, чи стосується Ваш файл комерційної таємниці, творчих робіт, результатів досліджень або ділової документації, розумним кроком буде вживання всіх необхідних заходів для захисту Ваших даних, підготовка до будь-яких можливих правових спорів і створення міцної основи для потенційної реєстрації , якщо в ній виникне необхідність.